header
Proces rekrutacji

Nie oferujemy Tobie jakiejś pracy. Oferujemy pracę najlepiej pasującą do Ciebie. 

Właściwa praca daje dużo więcej niż jakakolwiek praca. Ma znaczący wpływ na ogólną jakość życia. Dla nas ważne jest nie tylko doradztwo dla naszych klientów, ale również kontakt z kandydatami. Uważamy, że naszym zadaniem jest optymalne dopasowanie odpowiedniego profilu i odpowiedniej osoby z korzyścią i satysfakcją dla wszystkich zainteresowanych. Po złożeniu aplikacji podejmiemy następujące działania:

Analiza CV: w pierwszym kroku przyjrzymy się twardym danym: czy Twoje kwalifikacje są zgodne z wymaganiami danego profilu stanowiska. 

Wywiad: Każdego kandydata, który może znaleźć się na liście rekomendowanych kandydatów, zapraszamy na spotkanie z jednym ekspertów HILL. Jes t o okazja do zaprezentowania, szczegółowego omówienia doświadczeń oraz uzyskania dodatkowych informacji na temat stanowiska oraz przyszłego pracodawcy.

Analiza kompetencji HILL©: Metoda w obiektywny sposób identyfikuj indywidudalne i społeczne predyspozycje, umiejętności oraz określa mocne strony pomagając poznać Ciebie lepiej. Następnie porównujemy profil stanowiska i indywidualne predyzpozycje, aby obiektywnie określić, który z kandydatów jest najlepszy. Finalnie powinien powstać dobrze funkcjonujący długotrwały związek pomiędzy Tobą a firmą. 

Prezentacja: Gdy znajdziesz się w gronie najlepszych kandydatów, będziesz miał okazję spotkać się z potencjalnym pracowadcą, zadawać mu pytania i zaprezentować się z najlepszej strony. W niektórych przypadkach mogą mieć miejsce dodatkowe rozmowy lub AC w celu wzbogacenia obrazu kandydata. Powodzenia!

Podpisanie umowy: Ostatecznie gdy firma decyduje się na zatrudnienie, pozostaje przekazenie koniecznych dancyh oraz ustalenie warunków pracy i daty rozpoczęcia..

Onboarding: Jesteśmy z Tobą również przez pierwsze 100 dni pracy, aby Twój start był jak najłatwiejszy zarówno dla Ciebie jak i Twojego pracodawcy.

 

 

HILL Polska
HILL Polska

Młynarska 7
PL 01-205 Warszawa

 

+48 22 620 02 50

hill@hill.com.pl