Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Firma

Naszym Klientem jest firma należąca do międzynarodowej Grupy posiadającej rozbudowaną sieć zakładów produkcyjnych i biur sprzedaży na całym świecie. W Polsce znajduje się wiodąca drukarnia papieru dekoracyjnego i folii finish. Wytwarzane dekory wykorzystywane są w przemyśle meblowym w produkcji płyt i paneli, mających zastosowanie w dekoracji wnętrz. Zakład produkcyjny w okolicach Łodzi istnieje już od prawie 20 lat i w związku z dalszym rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko:

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją

Bardzo dobry język angielski i/lub niemiecki

 

Miejsce pracy: okolice Łodzi 

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie i organizację pracy całej drukarni. Będzie koordynować wszystkie działania operacyjne w zakładzie, prawidłowe wykorzystanie maszyn, urządzeń i surowców oraz nadzorować służby utrzymania ruchu, kontroli jakości i logistyki. We współpracy z zarządem firmy będzie ustalać plany produkcyjne oraz zapewniać realizację krótko- i długoterminowych strategii. Kolejnym zadaniem będzie definiowanie kluczowych wskaźników efektywności dla pracowników i podejmowanie działań w celu ich realizacji oraz wszelkich inicjatyw w celu optymalnego wykorzystania zasobów. Dyrektor Zakładu będzie ściśle współpracować oraz zapewniać przejrzystą komunikację z centralą formy w Niemczech. 

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy co najmniej 5 letniego doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją; atutem będzie praktyczna znajomość sektora papierniczego i/lub meblarskiego. Poszukujemy osoby o szerokiej wiedzy technicznej, mile widziane będzie doświadczenie w stosowaniu metodologii Lean Six Sigma. Niezbędna jest praktyka w organizacji i zarządzaniu pracą zespołów / zmian produkcyjnych. Idealny kandydat powinien być osobą dobrze zorganizowaną, zdolną do ustalania priorytetów, nastawioną na działanie i rozwiązywanie problemów na wszystkich szczeblach organizacji.  Konieczne są świetne umiejętności interpersonalne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Wymagane jest wyższe wykształcenie techniczne.

 

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych; list motywacyjny będzie mile widziany.

Aplikuj

Miasto / Region

Łódź

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

  • Kraj Polska
  • Branża Produkcja
Konsultant
Grażyna Góral
Grażyna Góral