Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Specjalista ds. marketingu

Firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem rynku posiadająca w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów kuchennych.

Opis stanowiska

  • przygotowanie i wdrożenie lokalnej strategii marketingowej w  ramach strategii globalnej,
  • planowanie i wdrażanie działań związanych z prezentacją i ekspozycją produktów firmy,
  • zarządzanie cyklem życia produktów w oparciu o analizy rynku,
  • organizacja i uczestnictwo w targach branżowych krajowych oraz udział w targach międzynarodowych,
  • organizacja spotkań, eventów dla klientów,
  • przygotowanie i nadzorowanie kampanii reklamowych w mediach np. w prasie,
  • zarządzanie podmiotami współpracującymi, w szczególności z grafikami oraz agencjami  reklamowymi w zakresie opracowania i produkcji materiałów marketingowych oraz działań w kanale social media,
  • monitoring działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie marketingu,
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie działań marketingowych i komunikowania projektów wsparcia sprzedaży.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w planowaniu, realizacji i rozliczaniu projektów marketingowych,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania.

Oferta

  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • duża niezależność i swoboda w realizacji zadań.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Miasto / Region

Warszawa

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

  • Kraj
  • Branża
Konsultant
Urszula Walenciuk