Filtruj wyniki

Zresetuj filtry

Konsultant ds. logistyki

Firma

Naszym klientem jest międzyarodowa firma działająca w obszarze logistycznym.

Opis stanowiska

  • współudział w projektowaniu funkcjonalno – przestrzennym obiektów logistycznych i przemysłowych,
  • przygotowanie oraz analiza danych dotyczących procesów logistycznych w przedsiębiorstwie,
  • dobór optymalnych rozwiązań technologiczno – organizacyjnych,
  • opracowywanie koncepcji projektowych w AutoCad,
  • przygotowywanie prezentacji.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów logistycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość AutoCad,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel.

Oferta

  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach także międzynarodowych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Miasto / Region

Warszawa

Wynagrodzenie

do uzgodnienia

Szczegóły oferty

Konsultant
Urszula Walenciuk